Ciekawostki

"Noc dopiero się zaczyna, a Billy Porter już wygrywa"

Ciekawostki

Oscarowa noc to także wielki pokaz mody
Oscarowa noc to także wielki pokaz modytvn24
wideo 2/19

Ten występ na czerwonym dywanie oscarowej gali został natychmiast zauważony. Aktor, piosenkarz i performer Billy Porter, mający komentować dla jednej ze stacji telewizyjnych ceremonię od strony mody i stylu, sam stał się jednym z pierwszych, których kreacje komentowane są w mediach i serwisach społecznościowych.

49-letni aktor, piosenkarz i performer Billy Porter, w przeszłości uhonorowany nagrodami Tony i Grammy za rolę w musicalu "Kinky Boots" oraz nominowany do Złotego Globu za rolę w serialu "Pose", pojawił się na oscarowym czerwonym dywanie w kreacji amerykańskiego projektanta Christiana Siriano, natychmiast zauważonej przez branżowe media i internautów.

Czarny strój składa się z dopasowanego żakietu w smokingowym stylu, białej smokingowej koszuli i długiej do ziemi balowej aksamitnej sukni bez ramiączek z krynolinową spódnicą.

"Noc dopiero się zaczyna, a Billy Porter już wygrywa" - napisała w niedzielę gazeta z Pittsburgha, rodzinnego miasta aktora.

To nie pierwszy raz, kiedy kreacja Portera - prywatnie męża aktora Adama Smitha - przyciąga uwagę znawców mody. "Styl Billy'ego Portera na czerwonych dywanach przełamuje bariery" - pisał w styczniu magazyn "Forbes", nawiązując między innymi do stroju z ceremonii wręczenia Złotych Globów.

Obejrzyj więcej kreacji z czerwonego dywanu:

Relacja z 91. ceremonii rozdania Oscarów > >

Oscary 2019 w TVN24 > >

Autor: rzw / Źródło: variety.com, post-gazette.com, Forbes, vogue.com

Pozostałe wiadomości