Nowe emisje akcji Cersanitu i Barlinka

Dwie spółki ze stajni M. Sołowowa w ciągu ostatnich trzech miesięcy mocno ucierpiały na ostatnich spadkach. Teraz obie planują podniesienie kapitału przez emisję akcji z prawem poboru. Według Sylwii Jaśkiewicz z DM IDMSA celem może być spłata części zadłużenia.
Nowe emisje akcji Cersanitu i Barlinka
Źródło zdj. gł.: tvn
Dwie spółki ze stajni M. Sołowowa w ciągu ostatnich trzech miesięcy mocno ucierpiały na ostatnich spadkach. Teraz obie planują podniesienie kapitału przez emisję akcji z prawem poboru. Według Sylwii Jaśkiewicz z DM IDMSA celem może być spłata części zadłużenia.

Dwie spółki ze stajni M. Sołowowa w ciągu ostatnich trzech miesięcy mocno ucierpiały na ostatnich spadkach. Teraz obie planują podniesienie kapitału przez emisję akcji z prawem poboru. Według Sylwii Jaśkiewicz z DM IDMSA celem może być spłata części zadłużenia.

Autor: tvn

Zobacz także: