Wystartował TVN24 Biznes i Świat!

Najnowsze

Wystartował TVN24 Biznes i Świat TVN24 Biznes i Świat
wideo 2/2

Równo z początkiem 2014 roku wystartował TVN24 Biznes i Świat - drugi kanał informacyjny Grupy TVN. Można go odbierać w miejscu poprzedniego kanału biznesowego TVN.

TVN24 Biznes i Świat jest kanałem o tematyce rynkowej i międzynarodowej. Będzie dostarczał widzom najświeższych i najważniejszych informacji o tym, co dzieje się na krajowych i zagranicznych rynkach. Ukaże też, jak międzynarodowe wydarzenia polityczne wpływają na sytuację w naszym kraju.

Reportaże, komentarze i analizy

- Pokażemy jak mocno gospodarka związana jest z tym, co dzieje się na świecie - zapowiada szef redakcji biznesowej nowej stacji Rafał Wojda.

- Jest takie giełdowe powiedzenie, że jak inwestorzy w Stanach Zjednoczonych mają katar, to kicha cała Europa. W związku z tym będziemy pokazywali, kto i gdzie na świecie ma katar i na co warto zwrócić uwagę - dodaje.

Specjalnie przygotowane programy podpowiedzą widzom, jak dobrze zarabiać i inwestować pieniądze, oraz jak je mądrze wydawać. Przedstawią również zmiany w prawie, o których każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć.

Nie zabraknie przy tym szczegółowych analiz giełdowych oraz komentarzy ekspertów.

Początki TVN24 BiŚ od kuchniTVN24 BiS

Do obecnego grona dziennikarzy biznesowych TVN24 dołączyli znani komentatorzy zajmujący się tematyką międzynarodową: Ewa Ewart, Bartosz Węglarczyk, Jacek Pałasiński i Maciej Wierzyński.

Nowe studio

W skład kierownictwa TVN24 Biznes i Świat wchodzą ludzie od lat związani z TVN24: Rafał Wojda (redakcja Biznes) i Jacek Stawiski (redakcja Świat). Redaktorem naczelnym nowej stacji jest Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych, a jego zastępcą Sebastian Podkościelny.

Początki TVN24 BiŚ od kuchniTVN24 BiS

Specjalnie na potrzeby nowej stacji, całkowicie przebudowano i unowocześniono studio zamkniętego kanału biznesowego TVN.

Początki TVN24 BiŚ od kuchniTVN24 BiS

Równolegle z kanałem ruszył portal tvn24bis.pl. Wiadomości z kanału TVN24 BiŚ są także dostępne na Twitterze oraz Facebooku.

Tak powstaje TVN24 Biznes i ŚwiatTVN24 Biznes i Świat

Autor: rf//bgr / Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 BiŚ