- Najlepszym rozwiązaniem byłaby obecność na szczycie premier Kopacz - powiedział w programie Świat w TVN24 Biznes i Świat Jan Rokita. - Można zrobić tak, żeby dymisja była złożona wcześniej czy później - dodał komentator TVN24 Biznes i Świat. Zaznaczył jednak, że "sytuacja Kopacz na szczycie będzie nieprzyjemna, bo jej opinie nie będą już miały większego znaczenia".
Program "Świat" od poniedziałku do piątku w TVN24 Biznes i Świat.