TVN24 | Białystok

W zaawansowanej ciąży, na rowerze i z dwoma promilami. Policjanci z Urszulina zatrzymali 39-latkę

TVN24 | Białystok

Autor:
tam
Źródło:
policja we Włodawie
Pijaną ciężarną na rowerze zatrzymano w Urszulinie
Pijaną ciężarną na rowerze zatrzymano w UrszulinieGoogle Earth
wideo 2/4
urszulin mapka

Policjanci z Urszulina (Lubelskie) zatrzymali 39-letnią rowerzystkę w zaawansowanej ciąży. Kobieta miała niemal dwa promile alkoholu w organizmie. Teraz jej sprawą zajmie się sąd.

Kobietę, która poruszała się rowerem po ścieżce do tego przeznaczonej, zauważyli policjanci z Urszulina. Jej wygląd - jak mówi Elwira Tadyniewicz z policji we Włodawie - wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy. Będąca w zaawansowanej ciąży 39-latka została zatrzymana do kontroli. - Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała niemal dwa promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze uniemożliwili jej dalszą jazdę, a o sprawie powiadomili pogotowie ratunkowe - przekazuje Tadyniewicz. OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Wniosek do sądu o ukaranie rowerzystki

Pijana, ciężarna rowerzystka nie odniosła żadnych obrażeń. A policjanci skierowali do sądu wniosek o jej ukaranie. - W tym przypadku zatrważająca jest ignorancja nie tylko fundamentalnych zasad bezpieczeństwa, ale przede wszystkim troski o siebie, innych kierowców oraz swoje dziecko - podkreśla rzeczniczka włodawskiej policji.

Do zdarzenia doszło w UrszulinieGoogle Maps

Autor:tam

Źródło: policja we Włodawie

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości