TVN24 | Białystok

"Przejechał przez żywopłot, jeździł po trawniku, uderzył w blok" 

TVN24 | Białystok

Autor:
tm/gp
Źródło:
tvn24.pl
Łomża. Policja zatrzymała 74-letniego kierowcę bmw, który jeździł po trawniku. Mężczyzna miał w organizmie ponad pół promila alkoholu
Łomża. Policja zatrzymała 74-letniego kierowcę bmw, który jeździł po trawniku. Mężczyzna miał w organizmie ponad pół promila alkoholuKMP Łomża
wideo 2/6
KMP ŁomżaŁomża. Policja zatrzymała 74-letniego kierowcę bmw, który jeździł po trawniku. Mężczyzna miał w organizmie ponad pół promila alkoholu

Ponad pół promila alkoholu miał w organizmie 74-latek, który wsiadł za kierownicą bmw i jeździł po trawniku przed jednym z bloków w Łomży (Podlaskie). Uderzył też w ścianę. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

We wtorek (11 stycznia) tuż przed godziną 16 policjanci otrzymali zgłoszenie, że po trawniku przed jednym z bloków w centrum Łomży jeździ bmw.

- Ślady wskazywały, że 74-letni kierowca przejechał przez żywopłot, jeździł po trawniku, a następnie uderzył w blok mieszkalny - mówi podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

Za kierownicą siedział 74-latekKMP Łomża

Stracił prawo jazdy, samochód odholowano

W trakcie rozmowy mundurowi wyczuli od 74-latka alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

- Mężczyzna stracił prawo jazdy, a jego samochód został odholowany na parking strzeżony. Dodatkowo odpowie za kolizję drogową – zaznacza podinsp. Krupa.

Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Ślady na śniegu wskazały tor jazdy autaKMP Łomża
Policjanci interweniowali w centrum Łomży

Autor:tm/gp

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: KMP Łomża

Pozostałe wiadomości