TVN24 | Białystok

Dachowanie po próbie wyprzedzania, kierowca w szpitalu

TVN24 | Białystok

Autor:
gp
Źródło:
Policja Puławy/TVN24
Wyprzedzanie zakończone dachowaniem
Wyprzedzanie zakończone dachowaniemPolicja Pułwy
wideo 2/6
Policja PułwyWyprzedzanie zakończone dachowaniem

Wyprzedzał, stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi i dachował. Kierujący bmw 35-latek trafił do szpitala. Według relacji świadków, jadąc z dużą prędkością, mężczyzna wyprzedzał na podwójnej ciągłej.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. Dyżurny został powiadomiony, że na drodze z Kurowa do Markuszowa, na wysokości zjazdu na Kaleń dachował samochód osobowy. Policjanci z komisariatu w Kurowie, którzy zostali skierowani na miejsce, ustalili, że do zdarzenia doszło w trakcie wyprzedzania przez kierującego samochodem bmw innego pojazdu.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Duża prędkość i podwójna ciągła

- Jak wynika z relacji uczestników zdarzenia, kierowca bmw, jadąc z dużą prędkością, wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej jadący przed nim pojazd – przekazała podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji. - W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował na pobliskiej łące. Na miejsce świadkowie natychmiast wezwali karetkę pogotowia. 35-letni kierowca bmw, mieszkaniec gminy Kurów, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Był trzeźwy. Mężczyzna będzie odpowiadał za szereg wykroczeń w ruchu drogowym. Grozi mu kara aresztu albo grzywny – dodała.

Google Maps

Autor:gp

Źródło: Policja Puławy/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Policja Puławy

Pozostałe wiadomości