TVN24 | Wrocław

Motocyklista zwolnił, uderzył w niego samochód. 30-latek zginął na miejscu

TVN24 | Wrocław

Autor:
MAK/r
Źródło:
TVN24
Do zdarzenia doszło na terenie powiatu wrocławskiegoGoogle Earth
wideo 2/8
Google EarthDo zdarzenia doszło na terenie powiatu wrocławskiego

30-letni motocyklista zginął po zderzeniu z samochodem na drodze krajowej nr 35 w Gniechowicach (Dolnośląskie). Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna zwolnił na drodze i wtedy uderzyła w niego jadąca za nim kobieta. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

Policja zgłoszenie o tragicznym wypadku dostała w niedzielę o godzinie 13.30. - Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy wykonują czynności na miejscu zdarzenia wynika, że prawdopodobnie motocyklista jadący od strony Świdnicy w stronę Wrocławia zwolnił z przyczyn wynikających z ruchu, następnie w tył motocykla uderzył pojazd osobowy marki Skoda - mówi sierżant Aleksandra Rodecka z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

W wyniku doznanych obrażeń 30-letni motocyklista zginął na miejscu. Jak dodaje Rodeca, kierująca skodą kobieta była trzeźwa.

Droga jest zablokowana

Na miejscu nadal trwają czynności, a droga przez kilka godzin będzie całkowicie zablokowana. - Policjanci zorganizowali objazd przez miejscowość Zachowice. Jadący w stronę Świdnicy mogą zjechać z dk35 w miejscowości Gniewoszów, a dla jadących do Wrocławia objazd zaczyna się w miejscowości Siedlakowice - mówi Rodecka

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Autor:MAK/r

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps