Informacje
 • Po chwilowym uderzeniu ciepła znowu ochłodzenie

  16-03-2019 15:14 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Z parasolami lepiej się nie rozstawać

  Shutterstock/Ventusky.com

  Kolejne dni przyniosą niewielkie opady deszczu. Na dłuższe ocieplenie nie możemy na razie liczyć - ciepła będzie tylko niedziela. Później czeka nas ochłodzenie, a termometry pokażą maksymalnie 13 stopni Celsjusza.

  W niedzielę na północy przelotnie popada deszcz rzędu 1-3 litrów na metr kwadratowy. W pozostałych regionach powinno być słonecznie. Temperatura wyniesie od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę, południowo-zachodni.

  Znowu chłodniej

  Poniedziałek na Dolnym i Górnym Śląsku zapowiada się pogodnie. Na pozostałym obszarze kraju wystąpią niewielkie opady deszczu. Termometry wskażą od 8 st. C na Pomorzu i Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, w porywach powieje z prędkością do 60 km/h.

  Trochę więcej deszczu

  We wtorek na słońce będą mogli liczyć tylko mieszkańcy Podkarpacia. W pozostałych regionach może pokropić deszcz. Temperatura wyniesie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje umiarkowany wiatr.

  Na ogół pogodnie

  Środa powinna być w miarę pogodna, jedynie na Suwalszczyźnie przelotnie popada deszcz. Termometry wskażą od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany.

  Znów silniejszy wiatr

  W czwartek słaby deszcz może pokropić w regionach północnych. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach powieje z maksymalną prędkością do 60 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Kolejna już tej wiosny wizyta zimna z północy zacznie się w świąteczny poniedzia...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...