Zmrożony śnieg uszkodził dach Opery Leśnej

Zsuwający się lód uszkodził dach Opery Leśnej w Sopocie
Wydarzenia w Operze Leśnej nie zostaną odwołane
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Zsuwający się fragment zamrożonego śniegu uszkodził dach Opery Leśnej w Sopocie - informuje Izabela Heidrich z sopockiego ratusza. Zwiedzanie obiektu zostało na razie wstrzymane.

O uszkodzeniu dachu Opery Leśnej poinformowała Izabela Heidrich z Urzędu Miasta w Sopocie. - W miniony weekend zsuwający się fragment zmrożonego śniegu uszkodził fragment powłoki dachu. Konstrukcja ani pozostałe sekcje powłoki nie zostały naruszone - przekazała.

Pogoda na 5 dni: jeszcze trochę śniegu i mrozu, ale idzie ocieplenie.

Heidrich dodała, że pracownicy już przygotowują się do usunięcia naderwanej części, a w czwartek mają ruszyć prace.

- Dach objęty jest ubezpieczeniem, a procedura odszkodowawcza została już uruchomiona. Teren w okolicy uszkodzenia został zabezpieczony. Uszkodzenie nie wpłynie na odwołanie żadnych wydarzeń - dodała rzeczniczka.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Źródło: TVN24
Autorka/Autor: MAK/gp
Czytaj także: