Babilon

Babilon

W programie m.in. komentarze do oświadczenia Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara w sprawie zatrzymania Jakuba A. oraz o „klapsach” Rzecznika Praw Dziecka. Gośćmi były: Ilona Łepkowska, Anna Dziewitt-Meller, dr Karolina Wigura, Katarzyna Lengren i Eliza Olczyk.

Dziś w programie m.in. o aferze podsłuchowej i sprawie Marka Falenty, działaniu polskiego wymiaru sprawiedliwości oraz wizycie abp Charlesa Scicluna w Polsce. Gośćmi były: Anna Błaszczyk, Iwona Śledzińska-Katarasińska, Katarzyna Piekarska, Marcelina Zawisza oraz Monika Baran.

W programie m.in. komentarze po Radzie Krajowej PO i Nowoczesnej, oceny rekonstrukcji rządu oraz o paradzie równości w Warszawie pod patronatem prezydenta miasta. Gośćmi były: Justyna Sobolewska, dr Katarzyna Kasia, Grażyna Piotrowska-Oliwa, Joanna Gierak-Onoszko oraz prof. Magdalena Środa.

Dziś w programie m.in. o strajku lekarzy i sytuacji w polskiej służbie zdrowia, podwyżkach prądu oraz komentarze po wyborach do Europarlamentu.

Dziś w programie m.in. o wystąpieniu Donalda Tuska na tzn. marszu dla Europy, zbliżających się wyborach do parlamentu europejskiego oraz pedofili w Kościele po emisji filmu braci Sekielskich.

Dziś w programie m.in. o Matce Bożej z tęczową aureolą, wystąpieniu Donalda Tuska oraz pomysłach na pracę w Parlamencie Europejskim. Gośćmi były: Urszula Pasławska, Magdalena Sroka, Barbara Dolniak, Anita Sowińska i Barbara Husiew.

W dzisiejszym odcinku "NA DYWANIKU" w Babilonie wylądował Robert Biedroń. Przepytywały go: Renata Mieńkowska-Norkiene, Katarzyna Lengren, Grażyna Piotrowska-Oliwa, Agata Szczęśniak oraz dr Joanna Talewicz-Kwiatkowska.

W programie między innymi o strajku nauczycieli, propozycjach rządu dotyczących zmian w systemie edukacji oraz o sobotnim pojedynku na konwencję.

W programie m.in. o strajku nauczycieli i pytania o zagrożone matury i rekrutacje na uczelnie. Goście Łukasza Jedlińskiego: Justyna Sobolewska, prof. Janina Stępińska, Ilona Łepkowska, dr Katarzyna Kasia i Katarzyna Lengren rozmawiali również o Świętach Wielkiej Nocy.

Dziś w programie o strajku nauczycieli oraz wyborach do PE. Gośćmi były: Ewa Kopacz, Jadwiga Emilewicz, prof. Monika Płatek oraz Agnieszka Ścigaj.

Dziś w programie o strajku nauczycieli i propozycjach rządu na załagodzenie sporu. Gośćmi Piotr Marciniaka były: Dorota Gardias, Olga Lipińska, Małgorzata Niezabitowska, Ludwika Wujec, Katarzyna Pawlikowska oraz Karolina Wigura.

W programie m.in. o "piątce plus" PiSu oraz o strajku nauczycieli. Gośćmi były: Monika Kumor, Joanna Scheuring-Wielgus, Mirosława Stachowiak-Różecka, Danuta Hübner i Ewa Rowińska.

W programie m.in. komentarze do wystąpienia liderów PO oraz PiSu oraz kandydatów tych partii do Parlamentu Europejskiego. Gośćmi były: Eliza Olczyk, Grażyna Piotrowska-Oliwa, Magdalena Chrzczonowicz, Barbara Labuda i Eliza Kącka.

Dziś w programie m.in. komentarze do konferencji KEP na temat pedofilii w Kościele oraz komentarze do wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego. Gośćmi były: Joanna Mucha, Sylwia Jaskulska, Agnieszka Ścigaj, Beata Bielińska-Jacewicz oraz Sylwia Spurek.

Dziś w programie m.in. komentarze do słów Jarosława Kaczyńskiego o stosowaniu socjotechnik i wczesnej seksualizacji dzieci, opinie na temat planowanego strajku nauczycieli i ich pracy oraz o zdemontowanym pomniku prałata Jankowskiego. Gośćmi były: Katarzyna Lengren, prof. Magdalena Środa, dr Karolina Wigura, Justyna Sobolewska i Anna Dziewit-Meller.

Dziś w programie m.in. wybory do europarlamentu, kontrowersje w związku z zarobkami w spółkach skarby państwa oraz w Narodowym Banku Polskim ale także obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy wyklętych". Gośćmi Piotra Marciniaka były: Katarzyna Piekarska, Paulina Hennig-Kloska, Jadwiga Emilewicz, Julia Pitera oraz Agnieszka Ścigaj.

Dziś w programie m.in. o starcie kampanii wyborczej PiSu, dołączeniu PSLu do Koalicji Europejskiej oraz pomniku ks. Jankowskiego. Gośćmi były: Małgorzata Niezabitowska, Eliza Olczyk, Krystyna Kofta, Barbara Labuda oraz Eliza Kącka.

W programie m.in. pożegnanie Jana Olszewskiego, premiera, polityka, adwokata broniącego działaczy opozycyjnych w PRL ale także sprawa Jarosława Kaczyńskiego i zamieszanie wokół spółki Srebrna.