Zatrzymano 22-letniego Włocha. Za benzynę w Niemczech zapłacił zakrwawionym banknotem

Źródło:
PAP
Poszukiwania 22-latków (wideo z 15.11.2023)
Poszukiwania 22-latków (wideo z 15.11.2023)
Vigili del Fuoco
Poszukiwania 22-latkówVigili del Fuoco

Zatrzymano 22-letniego Włocha, byłego partnera Giulii, której ciało znaleziono w sobotę w północnych Włoszech. Młoda kobieta zginęła od ciosów nożem w głowę i szyję. Mężczyzna był poszukiwany pod zarzutem jej zabójstwa. Para zaginęła 11 listopada.

22-letni Włoch poszukiwany pod zarzutem zabójstwa swojej byłej dziewczyny został zatrzymany w Niemczech - podała w niedzielę agencja Ansa. Lokalna prasa z Wenecji Euganejskiej podała, że poszukiwany zapłacił w Niemczech za benzynę banknotem zaplamionym krwią.

Zaginęła po kłótni z byłym partnerem

22-latkowie Giulia i Filippo studiowali inżynierię biomedyczną na uniwersytecie w Padwie. Ich związek trwał kilka miesięcy, rozstali się w sierpniu. W ostatnich dniach Giulia miała otrzymać dyplom ukończenia studiów.

CZYTAJ TEŻ: Zaginęła po kłótni z byłym chłopakiem. Policja odnalazła ciało 22-latki

11 listopada Giulia spotkała się ze swoim byłym chłopakiem, a kamery monitoringu zarejestrowały ich gwałtowną kłótnię na parkingu niedaleko Wenecji. Spotkanie zakończyło się jej pobiciem i wciągnięciem jej do samochodu.

Na asfalcie w pobliżu tego miejsca znaleziono plamy krwi oraz strzępy ubrań Giulii.

22-latkowie rozstali się w sierpniufacebook.com/LucaZaia

Ciało kobiety odnaleziono niedaleko jeziora

Włoska policja znalazła w ostatnią sobotę ciało poszukiwanej od prawie tygodnia studentki.

Karabinierzy znaleźli jej zwłoki niedaleko jeziora w miejscowości Barcis we Friuli-Wenecji Julijskiej. Jak ustalono, kobieta została wielokrotnie ugodzona nożem w głowę i szyję. Śledczy sądzą, że broniła się do ostatniej chwili.

Autorka/Autor:ek//mrz

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: facebook.com/LucaZaia