Strącona rakieta spada na ulicę, między jadące auta. Nagranie

Autor:
tas//now
Źródło:
Reuters, tsn.ua
Rosyjski pocisk spada tuż przed samochodem
Rosyjski pocisk spada tuż przed samochodem
Reuters
Reuters Rosyjski pocisk spada tuż przed samochodem

Kamera samochodowa uchwyciła moment, kiedy część zestrzelonego przez ukraińską obronę rosyjskiego pocisku spada na ulicę w Kijowie, między jadące auta. Agencja Reutera, która opublikowała nagranie, poinformowała, że pochodzi z ataku Rosjan na ukraińską stolicę przeprowadzonego w poniedziałek rano.

Nagranie zarejestrowane z jadącego jedną z głównych ulic Kijowa samochodu opublikowała w czwartek agencja Reutera. Pokazuje skutek ataku rakietowego Rosjan przeprowadzonego w nocy z 28 na 29 maja. Kamera uchwyciła moment, kiedy fragment zestrzelonego w poniedziałek rano przez ukraińską obronę przeciwlotniczą rosyjskiego pocisku spada na jezdnię, między jadące samochody.

Reuters podał, że kierowca auta, obok którego spadła część rakiety, kontynuował jazdę.

ZOBACZ TEŻ: Atak na Ukrainę. Relacja na żywo w tvn24.pl

W nocy z 28 na 29 maja, nad ranem, Rosjanie zaatakowali Kijów, wystrzeliwując 11 rakiet balistycznych i manewrujących Iskander. Wszystkie pociski zostały zestrzelone.

Ataków na stolicę Ukrainy i obwód kijowski dokonano także w następnych dniach. Rosjanie używali do ostrzałów rakiet balistycznych i dronów kamikadze Shahed produkcji irańskiej.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:tas//now

Źródło: Reuters, tsn.ua

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości