Areszt dla rodziców. Kokaina i ketamina wykryte u 2-latka

Źródło:
PAP
Policja w Hiszpanii. Wideo archiwalne
Policja w Hiszpanii. Wideo archiwalne
Reuters Archive
Policja w Hiszpanii. Wideo archiwalneReuters Archive

Hiszpańska policja zatrzymała młode małżeństwo, które podawało swojemu dziecku środki psychoaktywne. Badania laboratoryjne potwierdziły, że w jego organizmie występowała kokaina, jak też ketamina.

Hiszpańska policja zatrzymała na Ibizie młode małżeństwo, które - jak wynika ze śledztwa - podawało swojemu dziecku substancje psychoaktywne.

Policja krajowa (Polica Nacional) przekazała, że zatrzymana para rodziców to 27-letnia obywatelka Kolumbii oraz pochodzący z Republiki Południowej Afryki 31-letni mężczyzna. W trakcie dochodzenia, co potwierdziła policja w komunikacie, każde z rodziców przyznało, że regularnie spożywa narkotyki.

Policja w Hiszpanii Shutterstock

Kokaina i ketamina wykryte w organizmie dziecka

Sprawa podawania dziecku substancji psychoaktywnych wyszła na jaw, kiedy w szpitalu na Ibizie przyjęto w piątek malucha z objawami zapalenia wyrostka robaczkowego. Badania laboratoryjne potwierdziły, że w jego organizmie występowała kokaina i ketamina.

"Dziecko w trybie pilnym zostało odebrane rodzicom i skierowane do ośrodka opiekuńczego" - podała hiszpańska policja, precyzując, że oboje rezydentów Ibizy jest oskarżonych o nadużycie w stosunku do dziecka.

Autorka/Autor:asty/adso

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock