Świat

Chciała poczęstować męża sokiem z benzyną

Świat

sxc.huKobiecie raczej nie zależało na zdrowiu męża

Pewna 45-letnia Włoszka bardzo chciała uśmiercić swojego starszego męża. Mężczyźnie leżącemu w szpitalu próbowała zaaplikować sok jabłkowy wzbogacony o benzynę. Kobieta tak bardzo nalegała, aby mąż wypił jej "soczek", że zatrzymał ją przebywający akurat w pobliżu karabinier.

Mężczyzna, którego wieku nie podano, trafił do szpitala w mieście Locri na południu Włoch. Lekarze stwierdzili, że najprawdopodobniej został otruty, ale na tyle nieskutecznie, że jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

45-letnia żona najprawdopodobniej nie chciała dać za wygraną. Przyszła z wizytą do szpitala i przed udaniem się do pokoju męża, przygotowała dla niego "specjalny" podarunek. W szpitalnej kafejce kupiła sok jabłkowy, do którego ukradkiem wstrzyknęła benzynę. Z tak wzbogaconym napojem udała się do partnera. Ten jednak nie chciał go wypić. Kobieta starała się go do tego zmusić i robiła to na tyle agresywnie, że mąż wezwał pielęgniarki.

W oku kamery

Przy łóżku mężczyzny wybuchła sprzeczka, która zainteresowała oficera karabinierów przebywającego w pokoju obok. Na widok funkcjonariusza kobieta próbowała się oddalić, ale została zatrzymana przez stróża prawa.

Zachowanie żony mężczyzny wywołało podejrzliwość funkcjonariuszy. Jak się okazało podczas śledztwa, podejrzenia były jak najbardziej uzasadnione. Kobieta decydując się na przygotowanie trującej mieszanki w szpitalu, popełniła poważny błąd. Kamery monitoringu dokładnie nagrały jak preparowała sok z benzyną. 45-latka została aresztowana i oczekuje na proces.

Źródło: Guardian

Źródło zdjęcia głównego: sxc.hu