W radiowozach będą terminale

Będzie można płacić kartą płatniczą za mandaty w radiowozach
Będzie można płacić kartą płatniczą za mandaty w radiowozach
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: tvn24
Spore ułatwienie dla piratów drogowych. Mandat będzie można zapłacić kartą płatniczą, bo w radiowozach mają być terminale. Od kiedy czeka nas taka zmiana?

Źródło: tvn24

Czytaj także: