- On mnie właściwie już wyrzucił z partii. Taki jest scenariusz - mówi o Leszku Millerze i jego planach zawieszony w prawach członka SLD Grzegorz Napieralski. Były lider tego ugrupowania przyznaje, że wiadomość o zawieszeniu była dla niego zaskakująca, bolesna i smutna. Ale ze swoich gorzkich diagnoz dotyczących Sojuszu się nie wycofuje. i zapowiada: - Będę szukał poparcia u kolegów, będę walczył o siebie.