Kwaśniewski: Smuda się myli

Aleksander Kwaśniewski w "Kropce nad i"
Aleksander Kwaśniewski w "Kropce nad i"
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: TVN 24
02.07 | - Smuda się myli. Nie można po takim wyniku, który jest poniżej jakichkolwiek - także jego własnych - oczekiwań mówić, że wszystko jest dobrze - powiedział w "Kropce nad i" były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Źródło: tvn24

Czytaj także: