Kołodko, Girzyński, Boni w "Faktach po Faktach". Cała rozmowa

Prof. Grzegorz Kołodko był gościem "Faktów po Faktach"
Prof. Grzegorz Kołodko był gościem "Faktów po Faktach"
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: tvn24
- Trzeba się porozumieć i skończyć ten strajk, a nie liczyć na to, że nauczyciele nerwowo nie wytrzymają i ustąpią - powiedział w "Faktach po Faktach" o proteście nauczycieli prof. Grzegorz W. Kołodko, były wicepremier i minister finansów. Zwrócił uwagę na to, że jeśli władza pobudza "efekt demonstracji", dając pod naciskiem "jednym, drugim, trzecim", to "trudno się dziwić, że czwarci i piąci wystąpią". Gośćmi drugiej części programu byli Zbigniew Girzyński i Michał Boni.

Źródło: tvn24

Czytaj także: