Hanna Gronkiewicz-Waltz: dorobek komisji Jakiego jest żaden

Hanna Gronkiewicz-Waltz w "Faktach po Faktach"
Hanna Gronkiewicz-Waltz w "Faktach po Faktach"
Źródło wideo: tvn24
Źródło zdj. gł.: tvn24
- Nie będę brała udziału w kampanii wyborczej Patryka Jakiego, to działania czysto polityczne - odpowiedziała na pytanie o stawienie się na posiedzenie komisji weryfikacyjnej Hanna Gronkiewicz-Waltz. Goszcząca w "Faktach po Faktach" prezydent stolicy oceniła dorobek komisji jako "żaden". - Jest raczej dorobek naszej "małej" ustawy reprywatyzacyjnej, na podstawie której odzyskaliśmy kamienice, w tym wiele szkół i przedszkoli - powiedziała. Gośćmi dalszych części programu byli Kazimierz Michał Ujazdowski, Maciej Mitera i Waldemar Żurek.

Źródło: tvn24

Czytaj także: