"500+" trafia do Sejmu

Elżbieta Rafalska w Tak Jest
Elżbieta Rafalska w Tak Jest
Źródło wideo: TVN24 | tvn24
Źródło zdj. gł.: tvn24 | TVN24
Minister pracy, rodziny i polityki społecznej Elżbieta Rafalska zapowiedziała, że Sejm zajmie się ustawą "500+" na najbliższym posiedzeniu. Szefowa resortu ma nadzieję, iż program ruszy od kwietnia. "Było nas stać na infrastrukturę drogową i sportową, przyszedł czas na inwestycję w rodzinę" podkreślała Rafalska.

Autor: TVN24 / Źródło: tvn24

Czytaj także: