TVN24 | Poznań

Potrącił kobietę i uciekł. Policja szuka kierowcy terenówki

TVN24 | Poznań

Autor:
FC
Źródło:
TVN 24 Poznań
Do zdarzenia doszło w Poznaniu
Do zdarzenia doszło w Poznaniu Google Earth
wideo 2/6
Google EarthDo zdarzenia doszło w Poznaniu

Poznańska policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło na Grunwaldzie. Jak ustalili policjanci, kierowca samochodu terenowego z napisem "UBER" nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie przechodzącej przez przejście dla pieszych, potrącił ją i uciekł.

Do wypadku doszło 12 października na skrzyżowaniu ulic Grochowskiej i Jesiennej na Grunwaldzie w Poznaniu. - Jak ustalili policjanci, kierujący czarnym pojazdem terenowym z napisem "UBER" nie ustąpił pierwszeństwa pieszej przechodzącej na oznakowanym przejściu dla pieszych z lewej na prawą stronę i ją potrącił - tłumaczy Marta Mróz z poznańskiej policji.

Do wypadku miało dojść na tym skrzyżowaniuGoogle Maps

Widziałeś to zdarzenie? Zadzwoń

Kobieta została ranna, a kierowca uciekł z miejsca wypadku. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji. - Osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają istotne informacje z nim związane prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod numerem telefonu 47 77-144-26 lub 47 77-130-90 czynnym w godzinach 7 - 15 albo numerem 47 77-156-13 czynnym całą dobę - apeluje Mróz.

Autor:FC

Źródło: TVN 24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps

Pozostałe wiadomości