Awantura w kasynie. Wyciągnął pistolet i sterroryzował krupierów. Bo przegrał

Poznań

29-latek jeszcze nie został przesłuchany gorzowianin.com
wideo 2/3

Wyciągnął przedmiot przypominający broń i kazał krupierom wydać pieniądze. Taka sytuacja wydarzyła się w piątek wieczorem w kasynie w Gorzowie Wielkopolskim.

Do zdarzenia doszło w kasynie przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wielkopolskim.

W piątek wieczorem jeden z klientów zaczął zachowywać się agresywnie. Mężczyzna próbował sterroryzować krupierki.

- Miał przy sobie przedmiot przypominający broń. Zażądał od krupierów wydania gotówki - mówi Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Na miejscu pojawiły się cztery patrole policji. Jeszcze przed ich przyjazdem jeden z klientów kasyna obezwładnił 29-latka.

- Okazało się, że przedmiot, który miał przy sobie to plastikowy pistolet na kulki. Jaki był motyw jego działania? Tego jeszcze nie wiemy. Mężczyzna został zatrzymany, ale jeszcze go nie przesłuchaliśmy. Musimy też przeprowadzić czynności z pracownikami tego lokalu - dodaje Maludy.

Nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna nie mógł się pogodzić z przegraną i chciał odzyskać pieniądze. Teraz 29-latek prawdopodobnie będzie odpowiadał za rozbój. Grozi za to nawet do 12 lat więzienia.

Sprawę wyjaśnia policja gorzowianin.com

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: aa/gp/kwoj / Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: gorzowianin.com