W komisariacie pili alkohol, pięciu policjantów zawieszonych

TVN24 | Pomorze

Autor:
eŁKa/gp
Źródło:
TVN24 Szczecin
Do sytuacji doszło w Nowogardzietvn24
wideo 2/6
tvn24Do sytuacji doszło w Nowogardzie

Policjanci z komisariatu w Nowogardzie pili alkohol w czasie pracy. Wpadli na gorącym uczynku. Wszyscy zostali zawieszeni w obowiązkach służbowych i czeka ich postępowanie dyscyplinarne.

Młodszy aspirant Anna Dygas, rzecznik Powiatowej Komendy Policji w Goleniowie, potwierdziła, że w nocy z piątku na sobotę pięciu funkcjonariuszy policji piło alkohol w komisariacie w Nowogardzie. Na gorącym uczynku nakryli ich funkcjonariusze biura spraw wewnętrznych Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Dygas nie chce zdradzać więcej szczegółów, a Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie na razie nie komentuje sprawy. Informuje jedynie, że okoliczności zdarzenia są obecnie wyjaśniane, a policjanci zostali zawieszeni w obowiązkach służbowych.

Jak donosi "Kurier Szczeciński", wśród zawieszonych są czterej policjanci i policjantka. Zdaniem informatora gazety, do picia alkoholu na komisariacie miało dochodzić już wcześniej i policjanci KWP w Szczecinie próbowali już nakryć funkcjonariuszy na gorącym uczynku.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Pięciu nowogardzkich policjantów może stracić pracę.

Autor:eŁKa/gp

Źródło: TVN24 Szczecin

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps