Nie wpuszczono go do samolotu, pijany awanturował się na lotnisku

Autor:
eŁKa,dk/gp
Źródło:
Kontakt24
Lotnisko w Gdańsku
Lotnisko w GdańskuTVN24
wideo 2/3
TVN24Lotnisko w Gdańsku

Nietrzeźwy mężczyzna nie został wpuszczony do samolotu, a potem zaatakował przypadkowego mężczyznę na gdańskim lotnisku. Interweniowała policja.

- W minioną niedzielę policjanci z komisariatu w Gdańsku Osowej odebrali zgłoszenie, że na terenie Portu Lotniczego funkcjonariusze Straży Granicznej interweniowali wobec pijanego mężczyzny.  Na miejscu policjanci ustalili, że mężczyzna wcześniej awanturował się i zaczepiał podróżnych, było czuć także od niego alkohol – relacjonuje nam aspirant sztabowy Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Sytuację potwierdziła także redakcji Kontakt 24 Agnieszka Michajłow, rzeczniczka Portu Lotniczego w Gdańsku. - Pasażer nie został wpuszczony na pokład samolotu, zdenerwował się i zaatakował przebywającego w hali ogólnodostępnej mężczyznę. Służba Ochrony Lotniska zastosowała adekwatny sposób uspokojenia – przekazała. Nie zna powodu niewpuszczenia mężczyzny na pokład samolotu.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Funkcjonariusze wylegitymowali 42-latka i sprawdzili jego dane w policyjnych systemach. Następnie przewieźli go do Pogotowia Socjalnego Dla Osób Nietrzeźwych, skąd został wypuszczony po wytrzeźwieniu.

Informację na temat zajścia otrzymaliśmy na adres Kontakt 24.

Autor:eŁKa,dk/gp

Źródło: Kontakt24

Źródło zdjęcia głównego: Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Pozostałe wiadomości