Włamanie do skrytki w paczkomacie. "Ukradł laptopa, którego sam zamówił"

Autor:
ib/
tam
Źródło:
Policja Zgorzelec
Do zdarzenia doszło w Zgorzelcu
Do zdarzenia doszło w ZgorzelcuGoogle Earth
wideo 2/3
Google EarthDo zdarzenia doszło w Zgorzelcu

Policja ze Zgorzelca (Dolnośląskie) zatrzymała mężczyznę podejrzanego o włamanie do jednego z paczkomatów. Według ustaleń funkcjonariuszy, 26-latek po otrzymaniu wiadomości o dostarczeniu przesyłki, włamał się do jednej ze skrytek i ukradł zamówionego przez siebie laptopa.

Do włamania doszło w połowie listopada 2021 roku. Zgorzelecka policja otrzymała zgłoszenie dotyczące kradzieży laptopa o wartości prawie 900 złotych.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Policja: ukradł laptopa, którego sam zamówił

Kryminalni i funkcjonariusze z dochodzeniówki przez ponad miesiąc pracowali nad znalezieniem sprawcy. Ustalono, że 26-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego zamówił laptopa przez internet i jako opcję dostawy wybrał paczkomat.

Włamanie do paczkomatu w ZgorzelcuPolicja Zgorzelec

- Po otrzymaniu wiadomości o dostarczeniu przesyłki włamał się do jednej ze skrytek i ukradł laptopa. W wyniku pracy operacyjnej, na początku stycznia 2022 roku domniemany włamywacz został wytypowany i zatrzymany. Na podstawie zebranych dowodów 26-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem - informuje Agnieszka Goguł, rzeczniczka zgorzeleckiej policji.

Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Autor:ib/ tam

Źródło: Policja Zgorzelec

Źródło zdjęcia głównego: Policja Zgorzelec

Pozostałe wiadomości