- Generał Jaruzelski ma tam swoje biuro jako były prezydent, a nie jako były żołnierz.W związku z tym nie ma powodu, żeby wojsko czy ministerstwo obrony narodowej wynajmowało mu swoje pomieszczenia na prowadzenie biura - poinformował szef MON Bogdan Klich.
Umowę podpisano w 2004 roku. Od tamtej pory była kilkukrotnie aneksowana i przedłużana; ostatnia wygasła z końcem grudnia 2009 r. - Zdecydowałem, że nie będziemy przedłużać na kolejny okres umowy najmu z panem gen. Wojciechem Jaruzelskim - dodał minister.
Źródło: PAP, tvn24.pl