Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Na miejscu zginęło dwóch młodych mężczyzn w wieku 25 i 27 lat. - Kierujący z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na pobocze drogi, uderzył w drzewo. Policja i prokuratura wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia - mówi Krzysztof Kula, rzecznik policji w Ostrowie Wielkopolskim.
Siła uderzenia była tak duża, że strażacy chcąc uwolnić zakleszczonych pasażerów musieli użyć sprzętu hydraulicznego.
Zobacz miejsce zdarzenia na Zumi.pl
eko /tr
Źródło: tvn24