Z wielką siłą wbił się w drzewo

Wypadek na krajowej 36
Wypadek na krajowej 36
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Dwóch młodych mężczyzn zginęło w wypadku na drodze krajowej nr 36 w Ostrowie Wielkopolskim. Rozpędzona mazda z ogromną siłą wbiła się w drzewo.

Na miejscu zginęło dwóch młodych mężczyzn w wieku 25 i 27 lat. - Kierujący z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na pobocze drogi, uderzył w drzewo. Policja i prokuratura wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia - mówi Krzysztof Kula, rzecznik policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Siła uderzenia była tak duża, że strażacy chcąc uwolnić zakleszczonych pasażerów musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Zobacz miejsce zdarzenia na Zumi.pl

eko /tr

Źródło: tvn24

Czytaj także: