Wjechała Mercedesem do restauracji

 
Kobieta wjechała w restaurację
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
Groźny wypadek w miejscowości Bystra (woj. śląskie). Samochód 72-letniej kobiety, po zderzeniu z osobówką, zatrzymał się na drzwiach wejściowych do restauracji. Zdjęcie z miejsca zdarzenia zamieścił w serwisie Kontaktu 24 dareks1975.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: