O ogromnym szczęściu może mówić kierowca Opla, który na autostradzie wjechał pod ciężarówkę. Mężczyźnie nic się nie stało, ale samochód jest doszczętnie zniszczony. Zdjęcia zniszczonego samochodu zamieścił w serwisie Kontaktu lokalny portal 24opole.pl.