Źródło wideo: TVN24, fot. blip.pl
Źródło zdj. gł.: TVN24, fot. blip.pl
- Wraca do zdrowia. Jest osłabiony, ale już nie jest w takim stanie, jak przed hospitalizacją - powiedział Tadeusz Jędrzejczyk z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie przebywa Wałęsa
Były prezydent trafił do szpitala ponad dwa tygodnie temu. Skarżył się na ból żołądka i wysoką gorączkę. Stwierdzono u niego zapalenie płuc.
Źródło: tvn24