Wałęsa zostaje dłużej w szpitalu

Wałęsa zostaje dłużej w szpitalu
Wałęsa zostaje dłużej w szpitalu
Źródło wideo: TVN24, fot. blip.pl
Źródło zdj. gł.: TVN24, fot. blip.pl
Lech Wałęsa wyjdzie ze szpitala później niż zapowiadano - najprawdopodobniej dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Wcześniej pojawiały się informacje, że były prezydent opuści klinikę w okolicach świąt Bożego Ciała.

- Wraca do zdrowia. Jest osłabiony, ale już nie jest w takim stanie, jak przed hospitalizacją - powiedział Tadeusz Jędrzejczyk z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie przebywa Wałęsa

Były prezydent trafił do szpitala ponad dwa tygodnie temu. Skarżył się na ból żołądka i wysoką gorączkę. Stwierdzono u niego zapalenie płuc.

Źródło: tvn24

Czytaj także: