Źródło zdj. gł.: TVN24
- Ten główny zarzut, który jest postawiony jest taki, że są jakieś frakcje, koterie, ludzie się zwalczają. Ja tego nie widzę, szczerze mówiąc - powiedział Kamiński w w Radiu ZET. Kamiński dodał, że w Kancelarii nie ma wojny. - My się spotykamy razem, rozmawiamy, żartujemy, śmiejemy się - opowiadał. - Na pewno nie jest prawdą - i to jest zasadnicza rzecz, którą chcę powiedzieć - że Pałac jest jakimś miejscem "podjazdowych wojen", wygryzających się koterii" - zaznaczył.
Na pewno nie jest prawdą - i to jest zasadnicza rzecz, którą chcę powiedzieć - że Pałac jest jakimś miejscem "podjazdowych wojen", wygryzających się koterii. Michał Kamiński
Źródło: PAP, lex.pl