Ukradł kamerę... pod okiem monitoringu

 
Pijany 17-latek ukradł kamerę pod okiem monitoringu
Źródło zdj. gł.: KSP
Bielańscy policjanci nie mieli problemu z odszukaniem bezmyślnego 17-latka. Piotr K. postanowił ukraść wartą 2 tys. zł kamerę monitoringu, ale przestępstwa dokonał pod okiem... drugiej kamery.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: