"Uderzał głową i kopytami w parapet"

 
Łoś wyszedł na spacer po mieście
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
Niecodzienny widok o poranku zaobserwowali mieszkańcy jednego z toruńskich osiedli. Pod ich oknami pojawił się nie do końca spokojny łoś. - Zwierzak uderzał głową i kopytami w parapet - informuje Kontakt 24 @Dawid. Z kolei @Marianna dodaje, że zwierzę miało pokrwawione kończyny. Jak twierdzi policja, łosi było więcej.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: