Polska

TVN Turbo ma nowego szefa

Polska

Cezary PiwowarskiPrzemysław Kwiatkowski został nowym szefem kanału

Przemysław Kwiatkowski został szefem kanału TVN Turbo. Zastąpił Pawła Jordana, który złożył rezygnację ze stanowiska. Jako szef kanału Kwiatkowski będzie odpowiedzialny za całościowe funkcjonowanie i rozwój TVN Turbo.

- Bardzo się cieszę, że Przemek pokieruje TVN Turbo, kanałem, który od ponad dziesięciu lat wyznacza trendy i dostarcza jakościową rozrywkę dla nowoczesnych mężczyzn - powiedziała Małgorzata Łupina, Zastępca Dyrektora Programowego TVN ds. kanałów tematycznych. - Biorąc pod uwagę jego dotychczasowe doświadczenie, przebieg kariery i osiągnięcia jestem pewna, że jego kierownictwo będzie impulsem do dalszego rozwoju stacji i jej oferty programowej. Liczę, że TVN Turbo nabierze jeszcze większego rozpędu - dodała.

Nowy szef TVN Turbo

Przemysław Kwiatkowski to absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Z TVN związany jest niemal od początku istnienia kanału TVN Turbo. Dotychczas był producentem wielu programów m.in. "Automaniaka", finałów plebiscytów "Męska Rzecz" i "Kobieta roku TVN Turbo" oraz programu „Nowy Gadżet”.

Kwiatkowski odpowiadał także za produkcję transmisji sportowych na żywo z rozgrywek Pucharu Polski i innych wydarzeń specjalnych m.in. Gali MMA 2010, Verva Street Racing 2013.

Komentując objęcie nowego stanowiska Przemysław Kwiatkowski powiedział: - TVN Turbo to najlepsza męska telewizja, dlatego kierowanie nią to duże wyróżnienie, fantastyczne wyzwanie zawodowe, ale także ogromna odpowiedzialność. Jestem jednak przekonany, że wraz z całym zespołem TVN Turbo przygotujemy ciekawe propozycje programowe, które w pełni zadowolą naszych widzów.

Autor: db / Źródło: tvn24

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski

Pozostałe wiadomości