Źródło zdj. gł.: sxc.hu
29-letni mieszkaniec gminy Czerwin był poszukiwany przez policjantów ostrołęckiego wydziału kryminalnego za przestępstwa przeciwko mieniu.
W ubiegłą sobotę udało się go wreszcie namierzyć.
Mężczyzna został już skazany na karę więzienia, jednak nie stawił do jej odbycia.
Źródło: tvn24.pl