Źródło zdj. gł.: internauta
Źródło zdjęcia: internauta
Jak informuje internauta, na osiedlu Strzemięcin, przy ul. Śniadeckich dziki pojawiają się regularnie co kilka dni w piaskownicy koło bloku i na pobliskim stadionie. Z nadesłanych przez niego zdjęć wynika, że zwierzęta były tam już w styczniu.
Źródło zdjęcia: internauta
"Pomimo telefonów do policji oraz straży miejskiej sytuacja się nie zmienia" - alarmuje pan Sebastian. A jest to tym bardziej niebezpieczne, że - jak pisze - "obecnie dziki mają już młode i grasują po okolicy, gdzie bawi się dużo dzieci".
Źródło zdjęcia: internauta
Źródło zdjęcia: internauta
Źródło: Kontakt TVN24, TVN24, tvn24.pl