Śmiertelna ofiara zderzenia dwóch TIR-ów

Wypadek na krajowej "siódemce"
Wypadek na krajowej "siódemce"
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
W wyniku zderzenia TIR-ów na autostradzie A2 śmierć poniósł 62-letni mężczyzna. Prawdopodobnie jeden z kierowców zasnął za kierownicą auta.

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek rano niedaleko miejscowości Parzęczew, na autostradzie A2 w kierunku Warszawy. Zderzyły się dwa samochody ciężarowe. - Jadący w kierunku Warszawy mercedes uderzył prawą stroną w wyprzedzaną skanię. W wyniku zderzenia zginął 62-letni mężczyzna, który był pasażerem mercedesa - poinformował dyżurny policji w Łodzi.

Kierowcom TIRów nic się nie stało, obaj byli trzeźwi. Przyczynę wypadku bada prokuratura w Zgierzu. Wstępnie przypuszcza się, że kierowca mercedesa zasnął za kierownicą.

Źródło: TVN24, PAP

Czytaj także: