Skoda pod tirem, pasażerowie bez szwanku

 
Wypadek wyglądał bardzo groźnie
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
O dużym szczęściu mogą mówić kierowca i pasażerowie osobowej Skody, która dosłownie wjechała pod tira na autostradzie A4. Do zderzenia doszło tuż po godzinie 17, a jego siła była tak duża, że auto zostało całkowicie zniszczone. Uczestnicy wypadku wyszli z niego bez szwanku. O zdarzeniu poinformował portal www_360opole_pl.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: