Siedmiolatka pilnowała pijanej matki

 
Pijana kobieta leżała w lesie
Źródło zdj. gł.: sxc.hu
W Zabrzu siedmioletnia dziewczynka pilnowała kompletnie pijanej matki. Kobieta, która miała cztery promile alkoholu we organizmie, leżała na ścieżce obok lasu.

O zdarzeniu zabrzańska policja informację otrzymała od załogi pogotowia ratunkowego, która interweniowała w okolicy. Funkcjonariusze znaleźli leżącą na leśnej ścieżce 41-letnią kobietę, a obok niej pilnującą ją małą córkę.

Z czteroma promilami

Kobieta miała w organizmie cztery promile alkoholu. Została zatrzymana i przewieziona do izby wytrzeźwień. Gdy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchana. Nie wiadomo jednak, czy uda się to dzisiaj.

Siedmioletnią dziewczynkę przekazano pod opiekę babci.

Obecnie policjanci ustalają, czy kobieta regularnie nadużywała alkoholu i w jakich warunkach wychowuje dziecko.

Źródło: tvn24.pl

Czytaj także: