Student znalazł w akademiku ciało mężczyzny

Policja dostała zgłoszenie o pijanych rodzicach, którzy opiekowali się dziećmi (zdjęcie ilustracyjne)
Rzeszów (Podkarpacie)
Źródło wideo: Google Maps
Źródło zdj. gł.: Shutterstock
W jednym z akademików w Rzeszowie znaleziono ciało mężczyzny. Nie wiadomo na razie, co było przyczyną jego śmierci.

Ciało znalazł w piątek rano jeden ze studentów. - Zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych – poinformowała Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

Na miejscu pracowali policjanci i prokurator.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Przyczyny śmierci nie są jeszcze znane. Wstępne oględziny wykluczyły jednak możliwość popełnienia przestępstwa. Sprawę wyjaśnia rzeszowska prokuratura. 

Źródło: PAP
Autorka/Autor: wini/gp
Czytaj także: