Rozkawałkował zwłoki i zakopał je na łące

 
Policjanci odnaleźli zwłoki, które zostały przekazane do zakładu medycyny sądowej
Źródło zdj. gł.: TVN24
Policja zatrzymała trzech mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 32-latka. Zwłoki zabitego zostały rozkawałkowane i zakopane na łące pod Krakowem.

Jeden z zatrzymanych - 21-latek z Nowej Huty usłyszał w sobotę zarzut zabójstwa, pozostali mężczyźni po przesłuchaniu w charakterze świadków, zostali zwolnieni - powiedziała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Ugodził 32-latka nożem?

Policjanci odnaleźli zwłoki, które zostały przekazane do zakładu medycyny sądowej.

Zaginięcie zamordowanego mężczyzny zgłosiła 1 czerwca jego żona. - Najprawdopodobniej, dzień wcześniej mężczyźni razem spożywali alkohol. Wszystko na to wskazuje, że podczas sprzeczki, jeden ugodził nożem 32-latka - powiedziała Cisło

Źródło: tvn24

Czytaj także: