Źródło zdj. gł.: TVN24
Jeden z zatrzymanych - 21-latek z Nowej Huty usłyszał w sobotę zarzut zabójstwa, pozostali mężczyźni po przesłuchaniu w charakterze świadków, zostali zwolnieni - powiedziała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.
Ugodził 32-latka nożem?
Policjanci odnaleźli zwłoki, które zostały przekazane do zakładu medycyny sądowej.
Zaginięcie zamordowanego mężczyzny zgłosiła 1 czerwca jego żona. - Najprawdopodobniej, dzień wcześniej mężczyźni razem spożywali alkohol. Wszystko na to wskazuje, że podczas sprzeczki, jeden ugodził nożem 32-latka - powiedziała Cisło
Źródło: tvn24