Sikorski pisze o ośmiorniczkach, Twitter reaguje. Fala komentarzy i bilet na pociąg

Gronkiewicz-Waltz o Sikorskim: no niech on idzie do tego Lidla po ośmiorniczki
Gronkiewicz-Waltz o Sikorskim: no niech on idzie do tego Lidla po ośmiorniczki
tvn24
tvn24Wymiana zdań o ośmiorniczkach na Twitterze

Internetowa dyskusja o "drogich kolacjach na koszt podatnika". W odpowiedzi na wpis na Twitterze Radosław Sikorski dostał od prezydenckiego doradcy zdjęcie biletu na pociąg, kupionego w promocyjnej cenie. "Podróż służbowa" - napisał Marek Magierowski. Do dyskusji szybko przyłączyli się internauci.

Zaczęło się od wpisu Radosława Sikorskiego na Twitterze. "Co do ośmiorniczek to przypominam, że jedzenie drogich kolacji na koszt podatnika jest częścią pracy ministra spraw zagranicznych. Na przyszłość proponuję aby Biuletyn Informacji Publicznej MSZ publikował jadłospisy posiłków ministra SZ, krajowych i zagranicznych" - napisał Sikorski.

"Takimi wpisami szkodzi Pan sobie"

Były minister wywołał reakcję doradcy Andrzeja Dudy. Marek Magierowski zamieścił w odpowiedzi pod wpisem Sikorskiego zdjęcie biletu PKP Intercity z Warszawy do Katowic, który opiewał na kwotę 49 zł. "Serdecznie pozdrawiam z pociągu do Katowic. Podróż służbowa, 2. klasa" - dodał Magierowski.

Wpis Sikorskiego wywołał też reakcję innych internautów. Jeden z użytkowników Twittera nazwał słowa byłego ministra "butą i arogancją", na co Sikorski odpowiedział: "szkoda, że nie wszyscy doceniają moje poczucie humoru".

"Bardzo Pana lubię i cenię, ale takimi wpisami szkodzi Pan sobie. Ps. W tym wpisie trudno wyłapać żart" - odpowiedziała jeszcze inna internautka. W dyskusji pojawiło się też kilka zdjęć szpitalnych posiłków.

Autor: fil/ja / Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Pixabay / Twitter

Pozostałe wiadomości