Radiowóz wbił się w osobówkę. Ranna kobieta

16.06 | W wypadku została ranna kobieta
Radiowóz złamał przepisy
Źródło zdj. gł.: fot. Lech Marcińczak, tvnwarszawa.pl
Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w czwartek rano na jednym ze skrzyżowań w warszawskim Rembertowie. Radiowóz nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: