Pierwszy gapowicz skazany przez sąd

 
Kontrola ZTM
Źródło zdj. gł.: tvnwarszawa.pl
Nie miał biletu, nie chciał pokazać ważnego dokumentu, a do tego próbował uciec kontrolerom warszawskiego ZTM. Za karę zapłaci 300 złotych - orzekł sąd rejonowy dla Warszawy-Żoliborza. To pierwszy skazany gapowicz, ale Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w toku jest już kilkadziesiąt podobnych spraw.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: