Pięć aut spłonęło w Rzeszowie

Rozmowa z rzeszowskim strażakiem (TVN24)
Rozmowa z rzeszowskim strażakiem (TVN24)
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Pożar w Rzeszowie. W nocy z wtorku na środę na jednym z osiedli spłonęło pięć samochodów. Nikt nie został ranny. Informacje o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt TVN24.

- Usłyszałem huk i wyszedłem na balkon - napisał na Kontakt TVN24 internauta Tomasz. Pożar pojawił się w środę o 3 w nocy na Osiedlu Krakowskie Południe przy ulicy Pleśniarowicza.

Doszczętnie spłonęły trzy auta. Straty wynoszą kilkanaście tysięcy złotych. Na szczęście pożar się nie rozprzestrzenił. Nikomu nic się nie stało.

- Nie pamiętam podobnego pożaru w Rzeszowie - powiedział Marcin Betleja z rzeszowskiej straży pożarnej.

Policja prowadzi dochodzenie w celu wyjaśnienia przyczyn pożaru.

Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: