Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
- Usłyszałem huk i wyszedłem na balkon - napisał na Kontakt TVN24 internauta Tomasz. Pożar pojawił się w środę o 3 w nocy na Osiedlu Krakowskie Południe przy ulicy Pleśniarowicza.
Doszczętnie spłonęły trzy auta. Straty wynoszą kilkanaście tysięcy złotych. Na szczęście pożar się nie rozprzestrzenił. Nikomu nic się nie stało.
- Nie pamiętam podobnego pożaru w Rzeszowie - powiedział Marcin Betleja z rzeszowskiej straży pożarnej.
Policja prowadzi dochodzenie w celu wyjaśnienia przyczyn pożaru.
Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl