Pętla przy Centralnym znów będzie otwarta

 
pętla
Od nocy z 22 na 23 czerwca pętla autobusowa przed Dworcem Centralnym znów będzie otwarta. - Pasażerów zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem tras i rozkładem przystanków. Odradzamy jazdę na pamięć - mówi Andrzej Skwarek z biura prasowego ZTM. Sprawdź, jakie zmiany się szykują.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: