Nowy krzyż i namiot w butach

 
krzyz
Wieczorem pod Pałac Prezydencki wrócił drewniany krzyż i znicze. Zniknął za to "wędrujący" namiot stowarzyszenia Solidarni 2010, który został zabrany przez Zarząd Dróg Miejskich.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: