TVN24 | Polska

Runął strop w pustostanie, w środku był 18-latek

TVN24 | Polska

Autor:
asty/kab
Źródło:
PAP
W miejscowości Kurowice doszło do zawalenia się stropu w niezamieszkałym budynku
TVN24W miejscowości Kurowice doszło do zawalenia się stropu w niezamieszkałym budynku

Do zawalenia się stropu w niezamieszkałym budynku doszło w miejscowości Kurowice (Łódzkie). Ranny został 18-latek, który znajdował się w pustostanie. Nie wiadomo, co mężczyzna robił w środku. Był przytomny.

Stropu w pustostanie przy ulicy Brzezińskiej w Kurowicach runął wieczorem w czwartek. - Do powiatowego stanowiska kierowania wpłynęła informacja, że zawalił się budynek i prawdopodobnie jest osoba poszkodowana - powiedział bryg. Krzysztof Supera, Komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej powiatu łódzkiego wschodniego.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

- Do zdarzenia zadysponowano cztery zastępy. Dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej i dwa z Państwowej Straży Pożarnej. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że pod jedną z płyt jest osoba poszkodowana - przekazał bryg. Krzysztof Supera.

W miejscowości Kurowice (łódzkie) zawalił się strop w pustostanieTVN24

- Ranny został 18-letni mężczyzna, który w momencie wyciągania go z rumowiska był przytomny - poinformował rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej, mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

W akcji brali udział ratownicy z pogotowia lotniczego, policjanci oraz strażacy z czterech jednostek. Na razie - jak podali ratownicy - nie wiadomo, jaka była przyczyna zawalenia się stropu w niezamieszkałym budynku. Nie jest też jasne, co robił w nim 18-latek.

Autor:asty/kab

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości