Jacek Sutryk zakażony koronawirusem

Autor:
mjz//now
Źródło:
Facebook/@sutrykjacek
Jacek Sutryk zakażony koronawirusem
Jacek Sutryk zakażony koronawirusemTVN24
wideo 2/21
TVN24Jacek Sutryk zakażony koronawirusem

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk poinformował w mediach społecznościowych, że jest zakażony koronawirusem. "Czuję się dobrze, nie mam żadnych objawów, ale - zgodnie z procedurą - muszę zostać przez 10 dni na kwarantannie, z której będę kontynuował pracę zdalną" - przekazał.

O zakażeniu koronawirusem Sutryk poinformował we wpisie na Facebooku.

"Wczoraj zadzwoniła do mnie pani z sanepidu. Poinformowała mnie, że miałem kontakt z osobą pozytywnie zdiagnozowaną na obecność wirusa SARS-CoV-2. Kochani, cóż - zdarza się, zdarzało i zdarzać będzie. Jak sami widzicie z jeszcze większą częstotliwością. Wokół nas jest zapewne wiele takich osób choć nie wszyscy oni o tym wiedzą z uwagi na brak objawów lub dostępności badań" - napisał.

Sutryk: czuję się dobrze, nie mam żadnych objawów

Jak stwierdził dalej Sutryk, "niestety, nawet codzienne nasze funkcjonowanie czy też organizowanie różnych wydarzeń czy spotkań z zachowywaniem reżimu sanitarnego nie jest w stanie w 100 procentach uchronić nas od wirusa".

"Po wczorajszym telefonie dziś rano poddałem się badaniu, którego wynik jest dodatni. Czuję się dobrze, nie mam żadnych objawów, ale - zgodnie z procedurą - muszę zostać przez 10 dni na kwarantannie, z której będę kontynuował pracę zdalną. Będę Was intensywnie informował o tym, co dzieje się we Wrocławiu" - napisał dalej prezydent tego miasta.

Autor:mjz//now

Źródło: Facebook/@sutrykjacek

Źródło zdjęcia głównego: Facebook/@sutrykjacek

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości